درباره ما

شما هم می توانید یک نویسنده یا مترجم باشید، کافی است با ما مشورت کنید و متن مورد نظرتان را به ما بدهید، حتی اگر مطلبی را گردآوری نکرده اید، انتشارات پژوهش های دانشگاه با توجه به هدف و زمینه شغلی یا تحصیلی، شما را راهنمایی می کند. ما تا چاپ نهایی کتاب و پس از آن نیز برای خدمت رسانی به شما آماده ایم.

در باره انتشارات پژوهش های دانشگاه

انتشارات پژوهش های دانشگاه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (شماره پروانه نشر ۷۷۹۶) آماده ارائه خدمات در زمینه‌های ویراستاری، صفحه‌آرایی، تصویرگری، چاپ و نشر کتاب در تمامی حوزه‌ها می باشد. اولویت اصلی نشر ما، صداقت کامل با مشتری است. این اصل کار ماست.

هدف انتشارات پژوهش های دانشگاه ، گسترش فرهنگ نشر کتاب، کتابخوانی و ماندگار کردن اندیشه هاست. این انتشارات به کمک مولفان، شاعران و مترجمان شتافته و سعی دارد زمینه شکوفایی استعدادها و توانمندی های آنان را در تمام زمینه ها فراهم سازد .همچنین اخذ مجوز کتاب و انتشار کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب در هر تیراژی و حتی نشر کتاب در تیراژ کم از دیگر خدمات انتشارات پژوهش های دانشگاه می باشد.

ما با داشتن کادری مجرب و پیگیر، ویراستاران و صفحه آراهای حرفه‌ای و ارتباط آنلاین با دبیرخانه وزارت ارشاد، کتابهای شما اساتید محترم دانشگاهها، دانشجویان عزیز، شاعران، رمان نویسان و مترجمان را در تمام زمینه ها در کمترین زمان ممکن و به هر تعدای که مایل باشید، چاپ و منتشر می کنیم.

تمام مراحل آماده سازی، گرفتن مجوز کتاب، چاپ و فروش کتاب خود را به ما بسپارید و قبل از هر گونه اقدامی با ما مشورت کنید. ما افتخار می کنیم که به حقوق مولف، مترجم و دیگر مشتریانمان احترام می گذاریم و در وضعیت نابسامان کتاب و کتابخوانی، از سودجویی های مرسوم در بازار نشر پرهیز داریم.

ارتباط بر اساس شفافیت، صداقت و اعتماد آفرینی، باعث منفعت مادی و معنوی دو سویه خواهد شد. انتشارات پژوهش های دانشگاه می خواهد نامی نیک در ذهن مخاطب بر جای بگذارد. نشر ما با بهترین افراد حوزه فرهنگ و نشر کتاب در ارتباط است. خدمات ما بر اساس بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.

نشر ما با بهترین واحدهای طراحی و لیتوگرافی، بهترین چاپخانه ها، بهترین مترجمین و ویراستاران تعاملی سازنده دارد. انتشارات پژوهش های دانشگاه آماده ارائه خدمات تخصصی به مؤلفان، مترجمان، اساتید دانشگاه، دانشجویان و فرهنگ دوستان عزیز می باشد.

در انتشارات ما دو هدف پیگیری می شود؛ یکی کیفیت خدمات و دیگری جلب رضایت مخاطب. ما با ارائه خدماتی مناسب، به جلب رضایت مخاطب می‌رسیم و جلب رضایت مخاطب، بالاترین امتیاز برای ما خواهد بود.

چرا ما ؟

صداقت / ۱۰۰%
قیمت مناسب / ۱۰۰%
کادر مجرب و متخصص / ۱۰۰%
امکانات و تجهیزات بروز / ۱۰۰%
رضایتمندی مشتریان تا به امروز / ۱۰۰%

چرا ما ؟

۱. صداقت

صداقت را می توان برترین خصیصه در انتشارات ما دانست، صداقت در گفتار، رفتار و کردار. شفاف سازی مسائل و روابط و موضوعات به ما کمک می کند تا رابطه ی بسیار عمیقی با مشتریانمان ایجاد کنیم و بذر اعتماد را در دل ایشان بنشانیم. مشتریان ولی نعمت های ما هستند و از آنجایی که مردم فهیم ما صادق هستند پس همواره در جستجوی صداقت در طرف مقابل خواهند بود.

۲. قیمت مناسب

همانطور که قبلاً گفتیم، ما هرگز قصد نداریم از وضعیت نابسامان کتاب و کتابخوانی سوء استفاده نموده و از سودجویی های مرسوم در بازار نشر پرهیز داریم. تعرفه های ما بنا بر کیفیت کارمان بسیار معقول و مقرون به صرفه هستند. ما هرگز نمی خواهیم که توسعه و نشر علم بخاطر قیمت های بالای آن متوقف شود.

۳. کادر مجرب و متخصص

هدف ما رشد و توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی است و این مهم میسر نمی شود مگر بوسیله ی افراد متخصص. انتشارات پژوهش های دانشگاه با بهره جستن از تیمی متشکل از مجرب ترین و بهترین افراد در زمینه های تخصصی، با جدیت هرچه تمام تر در پی احقاق اهداف خود و جلب رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان خود می باشد.

۴. امکانات و تجهیزات بروز

با یاری خداوند منان و همراهی شما عزیزان ما خود را به جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های چاپ، صحافی و بسته بندی مجهز کرده ایم و به جرأت می توانیم اعلام کنیم که از همه لحاظ علی الخصوص تجهیزات جزو برترین انتشارت شمالغرب کشور هستیم.

۴. رضایتمندی مشتریان تا به امروز

در پناه ایزد منان مفتخریم اعلام کنیم که در بیش از یک دهه فعالیت خود، موفق به کسب رضایت مندی ۱۰۰ درصدی مشتریان خود شده ایم. و این امر را مرهون صداقت، قیمت مناسب، کادر مجرب و متخصص و امکانات و تجهیزات بروز خود می باشیم. انشاء الله با همراهی و همیاری شما عزیزان، همچنان استوارانه در این راه قدم خواهیم برداشت.

سبد خرید

  • شما محصولی را انتخاب نکرده اید.

ورود